www.noktasofttasarim.com’dan online satış

Sitemizde günün her saatinde kolaylıkla sipariş verebilir, ödemelerinizi banka havalesiyle yapabilirsiniz. Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına KDV (%18) dahil değildir.

Önemli: Bilgilerin ve sipariş detaylarının sorunsuzca size ulaşması için güncel ve sık kullanılan mail adresinizi doğru ve eksiksiz kayıt etmeniz önemlidir. Size gerekli durumlarda telefonla da kolaylıkla ulaşabilmek için kayıtlı telefon numaranızı özellikle yazmanızı rica ederiz.

Gerekli adres ve bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir, bu özellikleri taşımayan üyelikler sistemimiz tarafından silinmektedir.

Sipariş vermek için:

Sipariş vermek istediğiniz ürünü veya ürünleri seçip iletişim bilgileri yolu ile veya iletişim sayfasında yer alan iletişim formu ile bildirebilirsiniz. 

Siparişlerin işleme alınmasıyla ilgili ayrıntılar

Sipariş için iletişim formu ile gönderdiğiniz bilgiler incelenir. Siparişiniz için gereken grafik çalışmasını gönderdikten sonra banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Havale ile verilen siparişlerde ilgili eşleşme yapıldıktan sonra siparişiniz işleme alınır.

Ödeme seçenekleri

Sitemizden almak istediğiniz ürünleri banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Ödemeli gönderi kabul edilmemektedir. 

Havale ile ödeme:

Siparişiniz için havale göndermek aşağıda yer alan havale IBAN numarasıyla ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan ve tutarı aşağıda belirtilen banka hesap numarasına yatırdıktan sonra lütfen bizi bilgilendiriniz. Siparişinizin bir an önce elinize geçmesini istiyorsanız dekont resmini info@noktasofttasarim.com veya yasarsidkiates@gmail.com  e-posta adresine veya whatsapp numaralarımıza  göndermenizi rica ederiz.

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır. 1 gün içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Havale yapılacak banka hesap numaramız:

Serpil Doğan 

Vakıflar Bankası Bayraklı Şubesi

IBAN: TR080001500158007297952811

Posta Çeki Hesap Numaramız

Serpil Doğan

Posta Çeki Hesap No: 12250300

 

Teslimat

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama işe göre kargoya verilmektedir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin İzmir’e olan uzaklığına göre genellikle 1 – 3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir, bu süre sipariş verdiğiniz adres bölgesine göre uzayabilmektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

Geç teslim edilecek ürünler size mail yoluyla bildirilecek ve ürünlerin çalışması bitince üretim sonrası kargoya verilecektir.

Satın aldığınız ürünün hasarlı veya yanlış olması durumunda:

Siparişlerinizi kargo süresince görebileceği darbelerden korumak için “çoklu paketleme” ile gönderiyoruz, tek bir ambalaj yerine birden fazla kutu kullanarak olası darbelerin etkisini azaltıyoruz. Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçmenizi ve hasarlı paketin fotoğrafını bize ulaştırmanızı rica ederiz.

Eğer istediğiniz ürün ile faturadaki ürün aynı fakat teslim edilen ürün farklı ise; irsaliye ve fatura ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ekinde ödemeli olarak paketi anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bu ve benzeri durumlarda 0 507 889  69 09 nolu telefonu arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Verilen sürede sipariş teslim edilmezse:

Siparişiniz belirtilen süre içinde elinize ulaşmazsa info@noktasofttasarim.com  veya yasarsidkiates@gmail.com adresine e-posta gönderebilir ya da iş günleri 08:00 – 19:00 saatleri arasında 0 507 889 69 09 nolu telefonları arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sipariş eksik teslim edilirse: 

Bu durumda 0 507 889 69 09 nolu telefonlardan bize ulaşarak gelmeyen ürününüz hakkında bilgi alabilir veya info@noktasofttasarim.com veya yasarsidkiates@gmail.com e-posta gönderebilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir.

Sipariş iptali için:

Öncelikle siparişinizi iptal ettirmek istediğinizi bize e-posta yoluyla bildirmeniz gerekmektedir. Sizden gelen e-posta üzerine sipariş iptal edilerek ürün bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

Havale ile verdiğiniz siparişin iptal edilmesi durumunda, siparişiniz iptal edildikten sonra bize bildireceğiniz hesap numarasına ürün bedeli en kısa sürede yansıtılacaktır.